Projekt rollupu – Łódź

Rollup dzięki swojej prostej konstrukcji jest świetnym mobilnym nośnikiem reklamy. Dobry projekt rollupu i jego graficzne zgranie z przestrzenią wystawienniczą czy ekspozycyjną pozwala na  wzmocnienie wizerunku marki.

Po co jest właściwie rollup?

Często zdarza się że biorąc udział w targach, spotkaniach businessowych, czy nawet w punktach sprzedaży chcemy pokazać swój produkt, lub dać znak że w danym miejscu znajdują się produkt naszej marki. Można na takie okazje budować konstrukcyjne ciężkie w budowie i w dostawie a zarazem drogie stoiska, a można też skorzystać z przenośnego, relatywnie taniego i wielorazowego rollupu. Jego działanie jest proste.  Za pomocą uchwytu zadrukowaną część rollupu wyciąga się z podstawy i po uniesieniu zatyka na umocowanej w podstawie składanej tyczce.

Rollup w odróżnieniu od budowanych stosik nie ma sam w sobie takiej samje mocy. Dopiero ciekawie zaprojektowany projekt rollupu i przyciągająca wzrok szata graficzna pozwalają na osiągnięcie efektu który czestokroć jest nie osiągalny dla zabudowanych stanowisk.

Rollup może być tez idealnym uzupełnieniem dla stoisk targowych jak na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznosciowych, czy nawet jako element budowania marki w siedzibie firmy.

 

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.