Skarpetki świąteczne z logo – sezon zima 2018/19

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia a wcześniej mikołajki. Jeśli myślisz o upominku dla klienta lub pracowników skarpetki Świąteczne z logo firmy to dobry pomysł. Jesteśmy producentem skarpetek, dlatego możemy wyprodukować skarpety z dowolnym wzorem na całej powierzchni. Wzory świąteczne również możemy wykonać na skarpetkach, wystarczy że prześlesz do nas swój wzór.

Skarpetki świąteczne promocja 2018 z logo na zamówienie

Skarpetki świąteczne bez projektu?

Jeśli nie posiadasz własnego wzoru świątecznego, przygotowaliśmy kilka propozycji i stale poszerzamy naszą bibliotekę o gotowe wzory skarpetek. Dzięki temu możesz zamówić skarpetkę z wzorem świątecznym dosyłając nam swoje logo, tekst jaki mamy umieszczać na skarpetce i wytyczne gdzie mamy umieścić te elementy.

O ile Twoje logo jest dla nas święte i nie modyfikujemy jego kolorów, tak wzór na skarpetce można dowolnie modyfikować tak pod względem ułożenia elementów jak i kolorystyki. Także można zrobić aby skarpetka w laseczki cukrowe była cała niebieska a laseczki biało czerwono czarne, palce i pieta białe a ściągacz czerwony – czemu nie. Jeśli masz swój pomysł wystarczy ze go opiszesz.

Informacje techniczne o skarpetkach ze świątecznym wzorem i logo

Minimalne zamówienie skarpetek świątecznych to 50 par.

Skarpetki produkowane są jako gładkie klasyczne ze wzorem, z racji na duże zagęszczenie wzoru, są one mięsiste i dość grube. Możliwe jest wykonanie skarpet półfrotte ze wzorem jak i frotte.
Skarpetka może być ze ścigaczem lub bez wtedy na przykład z niewywiniętą częścią wykonaną z pętelek frotte dzięki czemu optycznie skarpetka jest jeszcze milsza dla oka.

Skarpetki mogą być zapakowane w etykietę z Twoim nadrukiem, lub owinięte banderolą. Taka forma zapakowania pozwala na umieszczenie Twojego logo również na opakowaniu. Standardowo skarpetki pakowane są w torebkę zaklejoną rozmiarem.

Przykłady skarpetek na zamówienie

Poniżej przykładowe wzory które można wykorzystać do zamawianych u nas skarpetek świąteczny. Wzory objęte są prawem autorskim a ich wykorzystanie bez zgody autora będzie rodziło konsekwencje prawne.

Skarpetki w nowoczesny wzór świąteczny. Kolorystyka dowolna wzór można zmodyfikować a logo umieścić w dowolnym miejscu.

Skarpetki świąteczne własne firmowe zimowe z logo

Skarpetka zimowa turkusowo-granatowa z elementami śnieżnymi

 

Skarpetki świąteczne własne firmowe zimowe z logo

Skarpetki zimowe czerwono-pomarańczowa z elementami białymi i zimowym wzorem

Skarpetki świąteczne własne firmowe zimowe z logo

Skarpetka zimowa pomarańczowo-granatowa z elementami śnieżnymi i logo nad kostką. Gustowny prezent do pakietu świątecznego.

Skarpetki Świąteczne wzory na skarpetki w laski cukrowe, gwiazdki, śnieżki i renifery.

skarpetki świąteczne z logo na zamówienie z własnym wzorem laseczkiskarpetki świąteczne z logo na zamówienie bombki choinkowe

Skarpety świąteczne z logo na zamówienie cukierki laski

 

skarpety świąteczne z świąteczny wzór logo na zamówienie jemioła

skarpety bożo narodzeniowe świąteczne z logo na zamówienie renifery

skarpetki świąteczne z logo na zamówienie śniezynki

skarpetki świąteczne z logo na zamówienie renifer mały

 

 

Dowiedz się więcej o produkcji skarpetek na zamówienie ich rozmiarach, składzie surowcowym i typach. Przejdź na stronę o skarpetkach na zamówienie klikając w ten link.

Zobacz przykładowe opakowania do skarpet.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.