Skarpetki antypoślizgowe są to klasyczne wytrzymałe skarpetki z logo, lub personalizowanym wzorem z nadrukiem ABS od spodu.
Można je w zależności od potrzeb wykonać w wersji z pogrubionym ciepłym spodem frotte, lub z dodatkowymi wzmocnieniami. Skarpetki z ABS mogą też mieć ściągacz w stopie w celu lepszego trzymania skarpetki na nodze.

Ikonki ABS skarpetki antypoślizgowe non-slip socks trampoline jump custom na zamówienie

 

SKARPETKI Z ABS DLA TYCH MŁODSZYCH

Plac zabaw, figloraj czy strefa dziecka wszędzie tam gdzie nasze dzieci poruszają się bez bucików to obszary szczególne. Należy zwracać uwagę nie tylko na to aby dzieci się grzecznie bawiły, ale również na ich bezpieczeństwo. Mimo miękkich nawierzchni upadek dziecka może popsuć mu zabawę lub nawet spowodować zadrapania lub inne niedogodności. Warto pomyśleć również o tym że w takich miejscach porusza się bardzo dużo dzieci i mogą być różne bakterie. Dlatego posiadanie własnych skarpetek z odpowiednią powierzchnią antypoślizgową jest bardzo wskazane. Dzięki temu nasze dzieci poruszają się niemal jak w butach i nie mają bezpośredniego kontaktu z podłożem.

 

JAKI WZÓR MOŻE MIEĆ ABS
NA SKARPETKACH?

Możesz skorzystać z naszych gotowych wzorów ABS lub przesłać własny indywidualny wzór.


Masz pomysł

na własny wzór?
zrealizuj go z nami!


JAKI KOLOR MOŻE MIEĆ ABS
NA SKARPETKACH?

To Ty o tym decydujesz! Wybierz to, czego potrzebujesz

 


SKARPETKI Z ABS DLA TYCH STARSZYCH

Sposób działania skarpetek zapobiegających poślizgowi

Dzięki ABS skarpetka nie ślizga się na płaskich wygładzonych powierzchniach, lub ślizg ten jest ograniczony.
Skarpetki z ABS stosowane są na trampolinach. Są one oprócz wymaganego ekwipunku również materiałem promocyjnym i fajnym gadżetem. ABS stosowany jest również w skarpetkach dla niemowląt i małych dzieci, oraz w skarpetach do chodzenia po domu.

Co to jest ABS? Custom non-slip socks

 

ABS, to guma lub sylikon który nanoszony jest metodą sitodruku za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń. Guma jest wygrzewana co ją przytwierdza na trwałe do dzianiny skarpetki. Antypoślizgowe właściwości gumy połączone ze skarpetką dają dużą kontrolę nad ruchami i przyczepność do podłoża.

Nadruk ABS na skarpetach może być biały, w kolorze skarpety, bezbarwny, lub dowolnie wskazany przez zamawiającego.

Oprócz standardowych wzorów bieżnika, czy kropek, można wykonać własny wzór ABS.

Pomagamy w doborze skarpet, wyborze wzoru ABS i w procesie projektowania własnego wzoru. Przygotowujemy wizualizacje oraz możemy wykonać projekt spersonalizowanego wzoru ABS.

Czas realizacji skarpet z ABS to zwykle ok 10-20 dni roboczych – zależy od obłożenia produkcji.

Minimalna ilość skarpet z ABS to 250 par. (min 50 z rozmiaru)

 

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.