• polski

Nie jesteśmy drukarnią, ale mamy najniższe ceny.

Jak to możliwe?
Gdy Ty zamawiasz raz na jakiś czas nawet średni nakład rożnego rodzaju wydruków, my robimy to na co dzień. Współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami i dzięki dobrym relacją mamy naprawdę atrakcyjne ceny. Jeśli chcesz nas sprawdzić wyceń u nas już zrealizowane zlecenie w innej drukarni. Napisz nam jakie parametry druku zostały przyjęte do kalkulacji i przygotuj się na lepszą cenę.

Nie konkurujemy ceną. Co prawda jest ona zwykle lepsza niż w innej drukarni w Łodzi, Warszawie czy Gdańsku. Nam zależy na tym abyś chciał zlecić nam w przyszłości projekt graficzny swojego katalogu, opakowania czy innych materiałów aby uzyskać jeszcze lepszą jakość i pełną kontrolę między projektem a drukiem.

Każdy plik otrzymany od Ciebie, sprawdzimy pod względem technicznym i przygotujemy do druku, lub wskażemy co należy zmienić/poprawić.

projekt etykiety na butelkę

Projektowanie graficzne katalogów produktowych łodzi motorowych

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się wizualną wersją twojego pomysłu. Chcesz stworzyć katalog, etykietę, naklejki z własnym o wzorem lub produktem ?
Możemy przygotować twój produkt oraz zająć się jego wydrukiem w zaprzyjaźnionych drukarniach. Doradzimy w doborze odpowiednich materiałów, technologii druku oraz specyfikacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.