• polski
  • angielski
  • niemiecki

Zamów gumki do włosów z logo

Gumki do włosów z logo ułatwiają upięcie włosów

Wykonujemy gumki do włosów z Twoim logo. Potrzebujesz gumek do spinania włosów podczas strzyżenia? A może ważne jest dla Ciebie żeby twoje klientki czy klienci pamiętali o Tobie po wyjściu z salonu fryzjerskiego?

Oferujemy gumki do włosów w dowolnym kolorze i szerokości z logo. Gumki wykonane są z elastycznej dzianiny gdzie logo czy napis jest wpleciony za pomocą kolorowej nitki.

Gumki do włosów z logo na zamówienie

Gumki do włosów z własnym wzorem sprzedawane są w pakietach po 1000 szt. w torebce gotowe do użycia. Możliwe jest pakowanie w mniejszych ilościach aby móc oferować jako produkt do codziennego użytku.

Chcesz zobaczyć swoje logo na gumce zanim kupisz? Przygotujemy Ci wizualizację. Kolorystyka gumek do włosów z logo niemal dowolna. Możliwość miksów minimum 1000 szt z koloru. Możliwość spersonalizowania siły gumki.

Nie stwierdzono reakcji alergicznych na zastosowane materiały. Użyte materiały posiadają certyfikat Oeco tex Standard. Gumki do włosów można prać i stosować wielokrotnie.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.