• polski
  • angielski
  • niemiecki

Kolory przędz do produkcji skarpetek

Dla Ciebie, tak samo jak i dla nas, ważne jest, aby kolory skarpetek były zgodne z Twoimi oczekiwaniami i/lub kolorystyką Twojej firmy.

W związku z tym przygotowaliśmy zestawienie kolorystyczne dostępnych przędz bawełnianych, jakich używamy do produkcji skarpetek. Poniżej znajdziesz pełną palet barw.

Jeśli posiadasz wzornik Pantone czy RAL, to w tabelce przedstawiliśmy kolory, które naszym zdaniem są najbliższe kolorom przędz.

Dzięki takiemu zestawieniu możesz łatwo dobrać kolory do swoich skarpetek na zamówienie czy ogrzewaczy do rąk w sweterku. Dla ułatwienia projektowania podaliśmy też kolory w składowych RGB.

Pobierz pojedyncze karty kolorów w formacie zbliżonym do A4

Większość kolorów przędzy dostępnych jest od ręki. Niektóre jednak, z racji małej popularności, wymagają zamówienia w większej ilości.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory były wiarygodne na skalibrowanych monitorach już w gamucie sRGB, dzięki czemu można dość pewnie dobrać kolory przędz na monitorze.

Natrafiłeś na jakieś trudności lub błędy podczas pracy z naszymi opracowaniami kolorystycznymi? Będziemy wdzięczni za informację zwrotną, ponieważ ważna jest dla nas najwyższa jakość i użyteczność.

Jeśli masz pytania bądź sugestie, skontaktuj się z nami!

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.