• polski
  • niemiecki
Baner www wzór liście tropikalne na skarpetki

Wierzymy w Twój pomysł i pomagamy go zrealizować.

Zajmujemy się produkcją skarpet na zamówienie, gadżetów reklamowych oraz posiadamy własne studio graficzne w którym specjalizujemy się w projektowaniu skarpetek, katalogów, opakowań i wizualizacji 3D. To co nas charakteryzuje to dbałość o szczegóły i perfekcjonizm. Robimy to co lubimy i lubimy wyzwania.

Skarpetkami zajmujemy się od 1997 roku a skarpetkami reklamowymi od ok 2005. Połączenie zainteresowania grafiką komputerową, wysokiej jakości skarpetkami oraz zainteresowanie materiałami promocyjnymi owocuje usługami dostosowanymi do nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszymi klientami są jednoosobowe/małe/średnie i duże firmy, klienci indywidualni, kluby sportowe, blogerzy gwiazdy muzyki, ludzie z pasją, marki odzieżowe, agencje reklamowe i wiele innych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania komunikacyjne do jego potrzeb.  Dzięki wypracowaniu procesów projektowych zlecone prace wykonujemy szybko i na czas.

Ekipa MIXgrafik

Nad całym procesem zamówienia czuwają kompetentne i komunikatywne osoby, a dostawcy z którymi współpracujemy to eksperci w swojej dziedzinie.

Kreatywni graficy przygotują szybko ładny projekt skarpetki jak i opakowania. Od handlowców otrzymasz wsparcie w każdym etapie produkcji i korzystne ceny oraz cierpliwość nawet przy najbardziej wymagających projektach.  Od technologów produkcji otrzymasz wysokiej jajkowaci skarpetki, opracowane technologicznie tak aby służyły przez długi czas. Panie z działu wykańczania zapakują pięknie skarpetki a profesjonalna firma kurierska dostarczy paczki ze skarpetkami na czas i w pełni kompletne.

W naszych projektach skupiamy się na Twoich potrzebach i z wizualizowaniu ich przed produkcją.
W projekcie graficznym najważniejsze są korzyści jakie mają z niego płynąć i świadome skierowanie do grupy docelowej.

Nasze zainteresowania wykraczają daleko poza strefę graficzną i obejmują kreowanie i zarządzanie marką, analizę konkurencji, przegląd rynku, analizę trendów, psychologię i zarządzanie sprzedażą. Dużo wymagamy wobec siebie,tak aby ułatwić życie klientom tak bardzo jak się to da.

Skuteczność tkwi w działaniu

Zapraszamy również do przejrzenia zakładek dotyczących projektowania graficznego jak i materiałów promocyjnych.

Produkty przez nas oferowane to rozwiązania wybrane przez naszych klientów których wykonanie i proces przygotowania do produkcji opanowaliśmy do perfekcji i ręczymy za jakość. 

Zachęcam do kontaktu mailowego lub spotkania w naszej siedzibie w Łodzi.

Zapraszam do kontaktu również przez LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jaros%C5%82aw-zawadzki-355a907b/

Serdecznie pozdrawiam,
Jarek

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.