• polski
  • angielski
  • niemiecki
Rajstopy z logo wzorem na zamówienie

Czy Twoje klientki nie są już znudzone zwykłymi upominkami? Chciałyby dostać coś wyjątkowego? Potrzebujesz silnego przekazu marketingowego skierowanego do kobiet?

Rajstopy reklamowe świetnie się sprawdzą!

OPCJA A

W MIXgrafik możesz zamówić rajstopy z naszej oferty; gładkie lub ze wzorem, zapakowane w indywidualne opakowanie według Twojego projektu.

Unikatowe opakowanie do rajstop to pomysł na tani i efektowny prezent. Ta opcja łączy się z szybką realizacją zlecenia (nawet 3 dni), niskim kosztem i sprawdzoną jakością wyrobu.

Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz obdarować pracownice, klientki czy potencjalne kontrahentki. Rajstopy są upominkiem, który zawsze się przyda.


Kiedy myślisz o rajstopach ze wzorem, zapewne masz mieszane uczucia. Zwykle modele nie są zbyt ciekawe i oryginalne. A co, jeśli Ty sam mógłbyś stworzyć taki wzór? Zobaczyć, jak będzie wyglądać na materiale, zanim wyprodukujesz swoją pierwszą serię rajstop?

Dajemy Ci taką możliwość! Przeniesiemy Twój pomysł na wzór, wykonamy, zapakujemy i dostarczymy rajstopy z dowolnym wzorem do Ciebie lub Twoich klientek.

Możliwości lokalizacji logo na rajstopie jest naprawdę wiele! Może na stopie lub na kostce? A może z tyłu rajstopy? Zastanów się, gdzie chciałbyś zobaczyć swoje logo.

Nie bój się rozległych wzorów! Rajstopy Gucii, jak i innych dużych firm, w całości są usiane logotypami. Motyw wije się przez całą nogę na rajstopie, od palców aż po klin. Twój wzór może być na całej rajstopie lub tylko na fragmencie.

Chcesz coś bardziej stonowanego? Wybierz rajstopy ze wzorem

Wyobraź sobie że Twoja firma ma motyw przewodni w postaci całkowicie neutralnej, ale na tyle charakterystycznej grafiki, że nikt jej nie pomyli z żadną inną. Czy rajstopa w taki wzór będzie się podobać? Nie ma innej opcji!

Można do tego dodać niewielkie logo przy palcach (jednocześnie na tyle duże, żeby przy zakładaniu było dobrze widoczne). To właśnie szew na palcach jest najważniejszy – najbardziej go dopasowujemy.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Zamów indywidualny projekt opakowania do rajstop

Wyślij nam swoje materiały graficzne, a my przygotujemy oraz wydrukujmy dla Ciebie projekt opakowania do rajstop. Jeśli masz swoje rajstopy, możemy je spakować lub dostarczyć Ci gotowe opakowanie.

Opakowania rajstop na zamówienie z własnym nadrukiem
Opakowania rajstop na zamówienie z własnym nadrukiem

Potrzebujesz standardowych rajstop zapakowanych we własne opakowanie?

Możemy spakować dla Ciebie rajstopy w indywidualne opakowanie. Produkty, bez brandingu ani wzorów, pochodzą z naszych stanów magazynowych. Opakowanie możesz samodzielnie opracować pod kątem graficznym czy marketingowym. Ewentualnie zlecić projekt naszym grafikom.

Cechy rajstop klasycznych

Rajstopy na zamówienie z indywidualnym wzorem i opakowaniem
Rajstopy na zamówienie z indywidualnym wzorem i opakowaniem
  • podstawowe rajstopy majtkowe i bezmajtkowe
  • pełna gama grubości od 8, 11, 15, 20, 30, 40, 50 i 60 DEN
  • standardowy skład: Elastan: 15%, Polyamid: 85%, zależy od wybranego modelu rajstop

Napisz nam, jakie rajstopy chciałbyś otrzymać, a my przygotujemy propozycje odpowiadające Twoim oczekiwaniom!

Rajstopy reklamowe z własnym opakowaniem

Zamów rajstopy reklamowe zapakowane w opakowanie z własną grafika. Wybierz kolor i grubość rajstop a my spakujemy je w estetyczne opakowanie z Twoim nadrukiem.

RAJSTOPY reklamowe advertising stocking
RAJSTOPY reklamowe advertising stocking

Podsumowanie

Jesteś zainteresowany/a własnymi rajstopami z personalizowanym opakowaniem? Skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy i dostarczmy opakowania lub gotowy produkt w opakowaniach z Twoim wzorem.

Zaprojektuj opakowanie do rajstop już dziś, lub zleć to nam. Skorzystaj z poniższego szablonu opakowania do rajstop reklamowych i prześlij do wyceny wraz z oczekiwaną ilością.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.