• polski
rajstopy z logo na zamówienie z własnym wzorem pończochy
Rajstopy z logo na zamówienie z własnym wzorem pończochy
Rajstopy z logo wzorem na zamówienie

Czy Twoje klientki są już znudzeni zwykłymi upominkami? chciały by dostać coś tylko dla nich? a może chcesz zburzyć jakiś mit? Potrzebujesz dotrzeć z silnym przekazem marketingowym do kobiet?

Rajstopy reklamowe sprawdzą się świetnie.

OPCJA A

U nas możesz zamówić rajstopy z naszej oferty, gładkie lub ze wzorem zapakowane w indywidualne opakowanie wg Twojego projektu.

Realizacja od 50 sztuk.

Indywidualne opakowanie do rajstop to pomysł na tani i efektowny prezent. Ta opcja pozwala na szybką realizację zlecenia nawet 3 dni niski koszt i sprawdzona jakość wyrobu.

Jest to idealne rozwiązanie gdy chcesz obdarować rajstopami pracownice, klientki, czy potencjalne kontrahentki. Rajstopy są takim upominkiem który zawsze się przyda.

OPCJA B

Możliwe jest wyprodukowanie rajstop wg Twojego wzoru w dowolnym kolorze i zapakowanych w dowolne wskazane opakowanie.

Realizacja od 500 szt z rozmiaru/wzoru lub od 5tys sztuk w przypadku rajstop najbardziej wymagających technicznie.


Jak pomyślisz o rajstopach ze wzorem pewnie zwykle masz co najmniej mieszane uczucia. Zwykle wzory nie są zbyt ciekawe, lub trafione za małe za duże, zbyt niedokładne. A co jeśli ty mogła byś stworzyć taki wzór? zobaczyć jak będzie wyglądał zanim wyprodukujesz swoją pierwszą serię rajstop czy pończoch na zamienienie?

Dajemy Ci taką możliwość. Przeniesiemy Twój pomysł na wzór, wykonamy zapakujemy i dostarczymy rajstopy z dowolnym wzorem do Ciebie lub twoich klientek.

Gdzie można umieścić logo na rajstopie? Może pod spodem stopy, może gdzieś pod spódnica, a może pod sportowymi szortami? Spróbuj wpisać w google rajstopy z logo…

Nie trzeba się z tym kryć. Gucii cała rajstopa usiana logotypami, inne firmy podobnie -wzór wije się przez całą nogę na rajstopie od palców po klin.

Chcesz coś bardziej stonowanego? Rajstopy ze wzorem

Wyobraź sobie że Twoja firma ma motyw przewoni w postaci jakiejś grafiki całkowicie neutralnej, ale na tyle charakterystycznej że nikt jej nie pomyli z inną firmą. Czy rajstopa w taki wzór będzie się podobać. Coś czuję że to mało powiedziane. Do tego można dodać logo przy palcach bardzo małe ale takie żeby przy zakąłdaniu było dobrze widoczne. Bo przecież którą cześć rajstopy najbardziej dopasowujemy? Dokładnie szew przy palcach.

Wzór może być na całej rajstopie lub tylko na fragmencie. Możesz pościć wodze wyobraźni i zaprojektować własne rajstopy.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny. Produkcja już od 500 sztuk.

Zamów indywidualny projekt opakowania do rajstop

Wyślij nam swoje materiały graficzne a my przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny opakowania do rajstop oraz wydrukujemy. Jeśli masz swoje rajstopy możemy je spakować, lub dostarczyć Ci opakowania gotowe do pakowania rajstop.

Opakowania rajstop na zamówienie z własnym nadrukiem
Opakowania rajstop na zamówienie z własnym nadrukiem

Potrzebujesz standardowych rajstop zapakowanych we własne opakowanie?

Możemy spakować dla Ciebie rajstopy w indywidualne opakoanie. rajstopy wtedy są z naszych stanów magazynowych bez brandingu ani wzorów. Opakowanie możesz samodzielnie opracować pod kątem graficznym czy marketingowym. Ewentualnie zlecić projekt graficzny naszym grafikom.

Cechy rajstop klasycznych:

Rajstopy na zamówienie z indywidualnym wzorem i opakowaniem
Rajstopy na zamówienie z indywidualnym wzorem i opakowaniem

Standardowe rajstopy majtkowe i bez majtkowe

Pełna gama grubości od 8, 11, 15, 20, 30, 40, 50 i 60 DEN

Skład standardowy:
Elastan: 15% Polyamid: 85%, zależy od wybranego modelu rajstop.

Napisz nam jakie rajstopy chciała byś otrzymać a my przygotujemy propozycje odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.