Skarpetki niewidoczne na zamówienie z logo - now show socks with custom design

Niewidoczne skarpetki

Jaki jest sens zamawiać skarpetki z własnym wzorem, których nawet nie widać po założeniu na nogę? Okazuje się że coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn preferuje skarpetki niewidoczne poza butem. Nieliczni podchodzą do sprawy bardzo gorliwie i rezygnują ze skarpetek całkowicie!

MODEL: 001
Przykłady skarpetek niewidocznych
Skarpetki niewidoczne na zamówienie z logo - now show socks with custom design
Skarpetki niewidoczne na zamówienie z logo - now show socks with custom design

Przeciwnicy standardowej długości skarpetek sądzą, że nawet najlepszy wzór nie równa się efektowi gołej kostki i stylowego buta. Skąd się to wzięło? Wszystko wskazuje na to, że trend przyszedł do nas z Włoch, gdzie modnie ubrani mężczyźni noszą niewidoczne skarpetki do mokasynów. Przy okazji warto zdementować pogłoskę, że do mokasynów nie nosi się skarpetek. Założenie skarpetki, zwłaszcza tej niewidocznej, jest zdecydowanie bardziej higienicznie i estetyczne.

OK, w takim razie, po co robić wzór na skarpetce widmo?

Po to, żeby dotrzeć do młodych ludzi, którzy stawiają styl ponad komfort! Jeśli Twoimi klientami są niezależni, młodzi ludzie, to na pewno zaciekawi ich wysokiej jakości niewidoczna skarpeta na zamówienie z Twoją grafiką i symbolicznym logo.

Z technicznego punktu widzenia

Bawełna czesana-high quality-bordo

Skarpetki wykonane są z wysokiej jakości bawełny czesanej z certyfikatem OEKO-TEX, z dodatkiem poliamidu i elastanu. Na nadpęciu nałożony jest nieuczulający sylikon, który zapobiega zsuwaniu skarpetki z nogi.

Wycięcie na stopę nie jest niczym obszyte, dzięki czemu nie uwiera. Co więcej – jest bardzo trwałe i nie pruje się.

Jak pakujemy niewidoczne skarpetki?

Najbardziej ekonomicznym, a jednocześnie niezwykle estetycznym sposobem pakowania jest obwoluta. Daje duże pole działania do stworzenia interesującego przekazu marketingowego. Dzięki klejonej konstrukcji cały produkt odznacza się wysoką jakością.

Skarpetki na zamówienie niewidoczne do mokasynów z logo - opakowanie
Opakowanie na niewidoczne skarpetki z logo

Przykłady innych niewidocznych skarpetek

Twoje skarpetki mogą być jednobarwne lub wielokolorowe. Możesz umieścić na nich swoje logo lub wymarzony wzór czy napis. To, jak będzie wyglądać obwoluta, również zależy od Ciebie!

Skarpetki na zamówienie niewidoczne do mokasynów z logo
Niewidoczne skarpetki do mokasynów na zamówienie

Zobacz jak prosto zamówić skarpetki z własnym wzorem

Indywidualne skarpetki z logo finalista konkursu Dobry Wzór 2019 kategorii usługa produkcja skarpetek na zamówienie