• polski
  • niemiecki
  • włoski

Skarpetki z logo

Czym się różnią skarpetki z logo od skarpetek z własnym wzorem na zamówienie?

Skarpety z logo to głównie te które mają umieszczony herb klubu, logo firmy, czy inny znak na jednolitej powierzchni skarpetki. Skarpetki ze wzorem na zamówienie to takie gdzie wzór jest na całej powierzchni.

skarpetki z logo producent
Skarpetki z logo producent
Skarpetki stopki na zamówienie z logo Zaksa kibicowskie dla kibiców siatkówki
Skarpetki stopki na zamówienie z logo ZAKSA kibicowskie dla kibiców siatkówki

Czy oznacza to że nie można zrobić wzoru na całej powierzchni skarpetki np firmowych ikonek i dołożyć do nich logo? Oczywiście że można. Co więcej pomożemy w dobraniu odpowiedniej skali znaków i zaproponujemy również swoje propozycje rozmieszczenia i kolorystyki a wszystko na podstawie przejrzystych i co najważniejsze bez kosztowych wizualizacji.

Typy skarpetek z logo:

  • skarpetki sportowe z herbem klubu
  • skarpetki z logo sponsora
  • skarpetki klasyczne z logo
  • skarpetki krótkie
  • skarpetki z logo na etykiecie czy opanowaniu

Umiejscowienie logo na skarpetce

Logotyp na skarpecie może być umieszczony z obu stron cholewki, tylko po zewnętrznych stronach skarpetki (wtedy skarpetka lewa i prawa są inne), z logo na wierzchu stopy, lub od spodu. Skarpetki mogą mieć również logo przechodzące z jednej skarpetki na drugą gdzie widać je w całości dopiero po złączeniu stóp.

Skarpetki świąteczne własne firmowe zimowe z logo
Skarpetki świąteczne własne firmowe zimowe z logo

Orientacja i skala logotypu na skarpetce

Orientacja logotypu na skarpetce jest dowolna. Może być on umieszczony tradycyjnie czyli w poziomie, obrócony do góry nogi aby noszący widział logo na skarpetce kiedy zdejmie buty. Obrócone o 90 stopni aby logo było np wzdłuż stopy lub od góry na dół na cholewce. Ciekawy efekt daje również powielone logo pod kątem dając wtedy wzór na skarpetce.

Rozmiar logotypu ma znaczenie. Aby uzyskać maksymalną jakość odwzorowania logo czy herb na skarpetce powinny być jak największe. Nie zawsze dobrze to wygląda dlatego na etapie wizualizacji przygotowujemy takie propozycje aby można było wybrać tą optymalną do Państwa zastosowania.

Kiedy logo musi być duże? Np gdy skarpetki są dla zawodników. Wtedy widz/kibic widzi nogi zawodnika z daleka i aby nie musiał się domyślać herb klubu powinien być maksymalnie czytelny. Podobnie w drugą stronę. Jeśli chcemy aby nasz obdarowany skarpetkami klient nosił je regularnie, zadbajmy aby logo nie było zbyt nachalne i raczej małe widoczne dla naszego użytkownika.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.