• polski

Projektowanie stoisk targowych Łódź, Gdynia, Gdańsk, Łódź. Projektuję stoiska targowe do zabudowy systemowej jak i budowane od podstaw. Projekty obejmują koncepcje, oraz projekt wymiarowany dla wykonawcy wraz z doborem produktów użytych do zabudowy.

Wizualizacje i projektowanie stoisk targowych

Wizualizacje i projektowanie stoisk targowych

Projekt może być tradycyjny w formie wizualizacji na płasko i rzutów ścian jak i obrotowy gdzie możemy swobodnie przemieszczać się po stosiku np jak w tym projekcie stoiska wystawienniczego. W przypadku takiego projektu inwestor może zobaczyć stoisko pod dowolnym kątem tak z lotu ptaka jak i z punktu widzenia dziecka czy dorosłego. jest to bardzo wygodna forma prezentacji gdyż daje ogromną swobodę w obserwowaniu i pozwala na lepsza orientację w przestrzeni. Pozwala również na wyeliminowaniu słabych punktów w ustawieniu zabudowy.

Innym rozwiązaniem jakie można zastosować przy projekcie stoiska targowego i jego wizualizacji jest panorama obrotowa. Pozwala ona w fotorealistyczny sposób wizualizować zabudowę stoiska i poznać projekt w szczegółach. Można się przemieszczać po takim projekcie i czytać notatki zapisane na projekcie, minusem jest brak możliwości swobodnego poruszania kamery w inne niż wyznaczone miejsca. Panorama 3D 360stopni pozwala jednak na zrobienie bardzo dobrego wrażenia na inwestorze i jego klientach. Przykłady projektów stoisk w technice fotorealistycznych panoram zamieszczam poniżej.

Projekt 3D stoiska Łowicz:

jeśli nie widzisz powyższego modelu 3D wejdź pod link: https://roundme.com/tour/221854/view/622161/
Dowiedz się więcej o projekcie stoiska targowego klikając w ten tekst.

Projekt stoiska Kleib:

jeśli nie widzisz powyższego modelu 3D wejdź pod link: https://roundme.com/tour/221546/view/621079/
Dowiedz się więcej o projekcie stoiska targowego klikając w ten tekst.

 

Inne projekty stoisk i ekspozytorów targowych:
https://sketchfab.com/models/e6c99a60a85645799a2fdc1ac920a780
https://sketchfab.com/models/e0ece1bd14de4ce4ab0bf6dc5758c9f1

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.