• polski

PREZI to narzędzie do tworzenie prezentacji – coś w rodzaju MS Power Pointa, z tą różnica że efekty wizualne osiągane dzięki PREZI są mocno zapadające w pamięć i zachęcające do oglądania.

Tworzenie prezentacji Prezi – dla kogo?

Prezentację w PREZI można wykonać samodzielnie na stronie prezi.com używając dostępnych narzędzi jak tekst, ramki graficzne, kształty czy zdjęcia. Samodzielnie wykonana prezentacja może być bardzo estetyczna i wzbudzać zainteresowanie. Już taka zmiana daje ogromny przeskok w stosunku do zwykłego PPT które często pokazuje się klientom.

Dlaczego warto zlecić projekt PREZI wyspecjalizowanej firmie?

Najlepsze wyniki uzyskuje się jednak po zastosowaniu dedykowanej grafiki i połączonych ze sobą technik animacyjnych. Można stworzyć jeden wielki kolaż, który oprócz konkretnych treści merytorycznych jakie ma przekazać, będzie tworzył historyjkę (a’la film) i w sposób atrakcyjny prowadził widza przez prezentację. Dzięki temu zyskujemy zainteresowanie naszych prelegentów nie tylko efektami ale i treścią. Dzięki profesjonalnej wiedzy z zakresu prezentacji i metod przekazu wizualnego tworzymy prezentacje które łatwo się ogląda i czyta. Choć najważniejsze jest aby prezentacja zapadała w pamięć i zachęcała do dokonania konkretnej czynności.

Projektowanie prezentacji w PREZI polega na stworzeniu fabuły zdarzeń i określeniu klienta docelowego. Wszystko inne to już kreacja. Jak widać można taką prezentację zrobić samemu, można jednak zaskoczyć klientów i pójść o krok dalej i przygotować estetyczny i wizualizacyjny majstersztyk który na długo pozostanie w pamięci.

Warto zlecić nam wykonanie prezentacji PREZI bo:

  • Mamy doświadczenie w prezentacjach dla grup ponad 50 osób, na aulach i salach konferencyjnych
  • Mamy doświadczenie w prezentacji w salach szkoleniowych i na małych zgromadzeniach do 25 osób gdzie prezentacja wyświetlana jest ze zwykłego projektora
  • Mamy doświadczenie w prezentacjach wyświetlanych online, gdzie widz siedzi przed swoim komputerem czy urządzeniem mobilnym i zapoznaje się z treściami samodzielnie.

Przykład prezentacji w Prezi

Słowa kluczowe: Prezentacje PREZI Łódź, tworzenie prezentacji businessowych Warszawa, tworzenie prezentacji PREZI, realizacja prezentacji PREZI, prezentacje produktowe Łódź Warszawa,

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.