• polski

Indywidualne opakowania do ogrzewaczy

Oprócz ładnych ogrzewaczy ciekawego wzoru na sweterku na ogrzewacz, warto zapakować ogrzewacz do rąk w dedykowane opakowanie.

U nas można skorzystać z 3 typów opakowań od prostych tekturek z dużą powierzchnią reklamową, po opakowanie z szufladką. Dzięki czemu można spakować ogrzewacz w ekonomiczne opakowanie jak również dodać mu bardzo dużo wartości dzięki opakowaniu, a za razem we wszystkich przypadkach mamy możliwość naniesienia naszego przekazu marketingowego.

ogrzewacze do rąk z logo na zamówienie
ogrzewacze do rąk z logo na zamówienie

3 typy opakowań na ogrzewacz z własnym nadrukiem

Opakowanie na ogrzewacz do rąk z własnym nadrukiem

KOD: OHW-01

Opakowanie na ogrzewacz do rąk – torebka + zadrukowany kartonik

CTA-pobierz-szablon-opakowan-do-skarpet-button
ogrzewacze do rąk z logo na zamówienie

KOD: OHW-02

Opakowanie na ogrzewacz do rąk – kartonik typu opakowanie na karty z wycięciem

CTA-pobierz-szablon-opakowan-do-skarpet-button

KOD: OHW-03

Opakowanie na ogrzewacz do rąk – tacką na ogrzewacz z wsuwka

CTA-pobierz-szablon-opakowan-do-skarpet-button

Co więcej możemy zrobić dla Ciebie

Potrzebujesz innego opakowania, wystarczy że opiszesz je nam w mailu, lub podeślesz zdjęcie. Postaramy się znaleźć dostawcę, lub opracować sposób jego wykonania i dostarczyć je w najniższej możliwej cenie.

Nowość dwupak – eleganckie opakowanie na skarpetki i/lub ogrzewacz do rąk

Naszą nowością jest opakowanie premium jak niżej. Mieszczą się do niego dwie pary skarpet, 1 para skarpet i jeden ogrzewacz, lub dwa ogrzewacze. Możliwe jest aby była jedna para skarpetek i miejsce na życzenia lub inne materiały dołączone do opakowania. Opakowania podobnie jak i skarpetki mogą być w pełni spersonalizowane.

Eleganckie opakowanie dwupak do skarpet ze wzorem logo
Eleganckie opakowanie dwupak do skarpet ze wzorem logo

Możemy przygotować również projekt graficzny. Nasz dział graficzny sprosta nawet najbardziej wymagającym projektom. Jeśli jednak chcesz wykonać projekt samodzielnie. Powyżej znajdują się szablony do przygotowania projektu na własne opakowanie na ogrzewacz do rąk.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.