Cześć,
cieszę się że trafiłeś/łaś na moją stronę www. Jestem przekonany że czas spędzony na niej uznasz za dobrą inwestycję.

Zajmuję się produkcję skarpet na zamówienie, gadżetów reklamowych oraz posiadam własne studio graficzne w którym specjalizujemy się w projektowaniu katalogów, opakowań i wizualizacji 3D. To co mnie charakteryzuje to dbałość o szczegóły i perfekcjonizm. Robię to co lubię i lubię wyzwania.

Moimi klientami są jednoosobowe działalności gospodarcze i klienci indywidualni, jak i międzynarodowe korporacje. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając rozwiązania komunikacyjne do jego potrzeb.  Dzięki wypracowaniu procesów projektowych zlecone prace wykonujemy szybko i na czas.

Osobiście trzymam pieczę nad całym procesem a osoby z którymi współpracuję to eksperci w swojej dziedzinie.

W swoich projektach skupiam się na analizie funkcji i ubraniu jej  w stosowną formę graficzną.
W projekcie graficznym najważniejsze są korzyści jakie mają z niego płynąć i świadome skierowanie do grupy docelowej.

Moje zainteresowania wykraczają daleko poza strefę graficzną i obejmują kreowanie i zarządzanie marką, analizę konkurencji, przegląd rynku, analizę trendów, psychologię i zarządzanie sprzedażą. Jestem wymagający wobec siebie, a wobec klienta otwarty na potrzeby.

Zapraszam do przejrzenia zakładek dotyczących projektowania graficznego jak i materiałów promocyjnych.

Zachęcam do kontaktu mailowego lub spotkania w naszej siedzibie w Łodzi.

Serdecznie pozdrawiam,
Jarek

 

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.