Wierzymy w Twój pomysł i pomagamy go zrealizować.

Zajmujemy się produkcją skarpet na zamówienie, gadżetów reklamowych oraz posiadamy własne studio graficzne w którym specjalizujemy się w projektowaniu skarpetek, katalogów, opakowań i wizualizacji 3D. To co nas charakteryzuje to dbałość o szczegóły i perfekcjonizm. Robimy to co lubimy i lubimy wyzwania.

Skarpetkami zajmujemy się od 1997 roku a skarpetkami reklamowymi od ok 2005. Połączenie zainteresowania grafiką komputerową, wysokiej jakości skarpetkami oraz zainteresowanie materiałami promocyjnymi owocuje usługami dostosowanymi do nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszymi klientami są jednoosobowe, duże firmy, klienci indywidualni, jak i międzynarodowe korporacje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania komunikacyjne do jego potrzeb.  Dzięki wypracowaniu procesów projektowych zlecone prace wykonujemy szybko i na czas.

Ekipa MIXgrafi

Nad całym procesem zamówienia czuwają kompetentne i komunikatywne osoby, a dostawcy z którymi współpracujemy to eksperci w swojej dziedzinie.

W naszych projektach skupiamy się na analizie funkcji i ubraniu jej  w stosowną formę graficzną.
W projekcie graficznym najważniejsze są korzyści jakie mają z niego płynąć i świadome skierowanie do grupy docelowej.

Nasze zainteresowania wykraczają daleko poza strefę graficzną i obejmują kreowanie i zarządzanie marką, analizę konkurencji, przegląd rynku, analizę trendów, psychologię i zarządzanie sprzedażą. Dużo wymagamy wobec siebie,tak aby ułatwić życie klientom tak bardzo jak się to da.

Skuteczność tkwi w działaniu

Zapraszamy również do przejrzenia zakładek dotyczących projektowania graficznego jak i materiałów promocyjnych.

Produkty przez nas oferowane to rozwiązania wybrane przez naszych klientów których wykonanie i proces przygotowania do produkcji opanowaliśmy do perfekcji i ręczymy za jakość. 

Zachęcam do kontaktu mailowego lub spotkania w naszej siedzibie w Łodzi.

Serdecznie pozdrawiam,
Jarek

 

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.